Pani Gosia wywiązuje się ze swoich obowiązków ponadprzeciętnie. Odkąd współpracujemy - śpię spokojnie 😉

Anna N.

Korzystaliśmy już z usług kilku firm księgowych. Firma Pani Małgorzaty nie wyróżniała się na początku niczym szczególnym dopóki nie nagromadziło się sporo problemów z fakturami. Zostaliśmy wyprowadzeni z opresji bez zająknięcia. To właśnie po tym poznaje się dobre księgowe! Polecam.

Barbara J.

Z Gosią poznali mnie rodzice, którzy korzystają z jej usług od początku powstania firmy. Dwa lata za nami i nie było żadnej wpadki. Miły i rzeczowy człowiek. Polecam!

Kasia N.

Pani Gosia to bardzo rzeczowa i skrupulatna księgowa. Co najważniejsze - zawsze odbiera telefony i zawsze ma dla mnie czas, aby wyjaśnić zawiłe sprawy związane z księgowością.

Paweł W.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Małgorzatą i jej biurem. Nie jestem traktowany "hurtowo", wręcz przeciwnie - podejście indywidualne i pomoc merytoryczna przy fakturach.

Adrian L.

Małgorzata jest świetną księgową. Zawsze pomoże mi ze wszystkimi dokumentami. Zupełnie się na tym nie znam, a dzięki niej mogę zająć się swoim biznesem, a wszystkie sprawy związane z rozliczeniami przekazuję do Małgorzaty i jestem spokojna, że w dokumentach jest porządek.

Magdalena M.

Pani Małgorzata to bardzo skrupulatna osoba. Właśnie takiej księgowej poszukiwałam, bo zawsze uważałam, że sprawy związane z rachunkowością muszą być w 100% wykonane poprawnie. Dzięki Pani Małgorzacie wiem, że moja księgowość jest transparentna.

Ania M.

Biuro Rzetelność to w mojej opinii świetne biuro księgowe. Jestem spokojna, że wszystkie moje rozliczenia są wykonane prawidłowo.

Karolina M.

Gosia to rewelacyjna księgowa. Od księgowej poza prawidłowym wykonywaniem swojej pracy wymagam aktywnego kontaktu. Niewątpliwym atutem Gosi jest właśnie to, że bez względu na godzinę, odbierze telefon, odpisze na e-mail, doradzi, podpowie, wybierze najkorzystniejsze rozwiązanie. Gorąco polecam.

Maciek T.

Gosia dała się poznać przede wszystkim jako bardzo dobry doradca finansowy, który swoją wiedzą wykracza sporo ponad to, co ma w swojej ofercie. To księgowa z pasją do liczb! Szczerze polecam!

Andrzej W.

Jeśli poszukujesz rzetelnego opiekuna Twoich finansów:

Skontaktuj się